



Тепловий інверторний насос для басейну Aquaviva Superior 27 (27.28 кВт) | Підігрів басейну
Опис товару
Тепловий інверторний насос для басейну Aquaviva Superior 27 (27.28 кВт) | Підігрів басейну

Тепловий інверторний насос Aquaviva Superior 27 FI27RW – ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 120 000 л. Пристрій продовжить купальний сезон та забезпечить високий рівень комфорту. Тепловий насос оснащений титановим теплообмінником, стійким до корозії. Це гарантує надійність та тривалий термін служби пристрою. Титановий теплообмінник дозволяє насосу працювати з хлорованою та солоною морською водою. Вбудовані запобіжні пристрої забезпечують захист компресора, насоса від перевантажень, стрибків тиску за недостатнього потоку води. Автоматичний таймер забезпечує увімкнення/вимкнення насоса за заданим графіком. Також доступне Wi-Fi управління з вашого смартфона, через програму Smart Life, яку можна завантажити на Google Play або App Store.
- Рекомендований об'єм басейну: до 120 м³
Тепловий інверторний насос Aquaviva Superior 27 - це оптимальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 120 000 літрів. Інверторна технологія забезпечує максимальну СМР: на 40-60% вище, ніж у неіверторних теплових насосів.
З насосом Aquaviva Superior Ви можете насолоджуватися комфортною температурою води в басейні протягом усього сезону купання. Нагрів води в діапазоні від 25 до +40°С та охолодження води від +8 до +35°С при температурі навколишнього середовища від -10 до +43°С.
Вбудований контролер дозволяє увімкнути нагрівання, охолодження або автоматичну підтримку бажаної температури води в інтенсивному, економному та тихому режимі. Також ви можете керувати насосом за Wi-Fi з Вашого смартфона. Як холодоагент в теплових насосах Aquaviva серії Superior використовується фреон R32. Він є високоефективним і відповідає європейським нормам безпеки.
Показники роботи в режимі обігріву при t° навколишнього середовища 15℃, t° нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 19.71 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 4.14 до 6.2
Показники роботи в режимі обігріву при t° навколишнього середовища 26℃, t° нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 27.28 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 6.2 до 15
Комплектація:
- Тепловий насос Superior
- Муфти для підключення
- Дренажна трубка із підключенням
- Амортизаційні підставки під ніжки
- Інструкція
"Як на мене, кращі по Києву, приємне обслуговування, підсказали все що потрібно, я задоволенний. Мейнкун у офісі відпадний)))"

“Дуже швидка доставка. Продавець положив в посилку дві маленькі шоколадки, мені дуже приємно. Рекомендую цей магазин!”

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Вага холодоагенту, г | 1500 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Звуковий тиск (1 м) | до 48 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | до 30 дБА |
| Інвертор | Да |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Компресор | TOSHIBA-GMCC |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь із порошковим фарбуванням |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.75 - 5.22 |
| Робоча температура води | от 8 до 40°C |
| Робоча температура повітря | от -10 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Рекомендований обсяг басейну, м³ | 65-120 |
| Рекомендований потік води, м/год | 10.2 |
| З'єднання | 50 мм |
| Теплова потужність, кВт | 27.3 |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 63 |
| Номінальна сила струму, А | 3.45 - 22.7 |
| Розмір | 1125x470x707 мм |
- Ціна: 188 813 ₴












