Кошик
559 відгуків
(050) 90-70-666, (097) 90-70-666, (093) 90-70-666
⭐ WaterLine (ВотерЛайн) - інтернет магазин з продажу хімії та аксесуарів для басейнів Київ
+380509070666
+380979070666

Усунення каламутності води

Усунення каламутності води

Вода в басейні повинна бути кришталево чистою і прозорою. Але навіть при регулярно працює фільтрі і правильної схемою циркуляції, можна спостерігати її помутніння. З проблемою усунення каламутності води можна впоратися тільки за допомогою спеціальної хімії для басейну, яка називається коагулянт (флокулянт).

Причини виникнення каламутності в басейні і способи боротьби з нею

Помутніння може виникати після обробки води хімією для басейнів від водоростей, шокової дезінфекції, а також з-за хімічного дисбалансу складу води. Система фільтрів діє, як механічна очистка від великих забруднюючих речовин, однак фільтр не в змозі видалити зважені мікрочастинки, які настільки малі, що просто проходять крізь фільтруючу систему і не уловлюються їй.

Засоби - коагулянти для чищення мутного басейну виводять дрібні забруднювачі і збирають їх у великі пластівці, які згодом можуть бути видалені за допомогою водного пилососа або фільтра. Такі хімікати для басейну також усувають будь-які косметичні продукти, які потрапляють у воду з тіла плавців, що забезпечує більш ефективну роботу фільтрує системи.

Як правильно використовувати освітлюючу хімію

В інтернет-магазині ВотерЛайн можна купити освітлюючі засоби для очищення води в басейні в рідкій, гранульованої або таблетованій формі. Ефективність коагулянтів для усунення каламутності залежить від кислотно-лужного балансу (рН) води, який необхідно регулярно контролювати за допомогою спеціальних тестів і підтримувати на рівні 7,2-7,4. При этом только использование флокулянта не может решить все проблемы, важно применять комплекс мер для поддержания чистоты и прозрачности воды. Щоб правильно підібрати необхідний набір хімії для очищення та дезінфекції води в басейні, зверніться до консультантів WaterLine, які допоможуть підібрати оптимальні препарати і підкажуть необхідний у вашому випадку комплекс заходів.