Кошик
559 відгуків
(050) 90-70-666, (097) 90-70-666, (093) 90-70-666
⭐ WaterLine (ВотерЛайн) - інтернет магазин з продажу хімії та аксесуарів для басейнів Київ
+380509070666
+380979070666

Хімія для басейну

Хімія для басейну

Басейну вимагається комплексний догляд. Навіть найкраща фільтрувальна система не здатна врівноважити хімічний склад води і видалити з неї патогенні мікроорганізми і дрібні забруднювачі. Для якісної дезінфекції води, очищення поверхонь і систем потрібна спеціальна хімія для басейнів. Компанія WaterLine пропонує інноваційні та доступні за ціною препарати AquaDoctor і Chemoform, призначені для поліпшення якості води і рішення найрізноманітніших проблем.

Регулювання pH

Кислотно-лужний баланс вимірюється за шкалою від 0 до 14, де 7 – нейтральний показник. Значення нижче 7 (кислотні) створюють корозійну середовище, а вище 7 (лужні) можуть призвести до утворення нальоту на стінках і помутніння води. Крім цього, дезинфікуючі хімікати для басейну ефективно працюють тільки при оптимальному рівні рН, який повинен бути в межах 7,2-7,4. Тому важливо регулярно перевіряти цей показник і при необхідності використовувати спеціальну хімію для басейну Аквадоктор рН-мінус або рН-плюс.

Дезінфекція

Найбільш популярним засобом для очищення води в басейні є хлор. Він запобігає утворенню водоростей, вбиває патогенні мікроорганізми, спори і грибки. У нашому магазині можна купити хлор для басейну в різних формах: хлорні таблетки, порошок, гранули або рідкий хлор. Для швидкої дезінфекції басейну рекомендується використовувати таблетки швидкого хлору (шок хлор), а для регулярного очищення - хімікати тривалої дії (повільний хлор).

Альтернативою хлоруванню є дезінфекція води активним киснем, який не має неприємного запаху, діє щадяще на шкіру, не змінює рівень рН. Це ідеальна хімія для дитячого надувного або невеликого приватного басейну. Таблетки без хлору можуть застосовуватися окремо або разом з хлоруванням.

Очищення від водоростей

Незважаючи на те, що хлоровані таблетки для басейну допомагають позбутися від водоростей, вони не завжди ефективно справляються з цією проблемою, так як у водоростей з часом виробляється стійкість до хлору. Для цих цілей існує спеціальна хімія для басейну від водоростей на основі альгіцид. Щоб в активний період росту водоростей не цвіла вода, можна використовувати таблетки або рідина Альгіцид AquaDoctor, які підходять для всіх типів басейнів, є безпечними для здоров'я, не впливають на рівень рН. Будь альгицидное засіб для басейнів від цвітіння води ефективно знищує водорості, спори і грибки, а також перешкоджає їх повторному розвитку.

Освітлення води

Каламутність води може бути викликана великим вмістом у воді дрібних суспензій. Очищення води в басейні тільки фільтром, без застосування хімії, не може впоратися з такими забруднювачами, тому для усунення каламутності використовують коагулятны або флокулянти. Ці засоби для чищення басейну з'єднують дрібні частинки у великі пластівці, які надалі віддаляються з води фільтруючої системою або пилососом.

Також в магазині WTL можна купити комплексну хімію, наприклад, хлор-таблетки для очищення басейну 3 в 1 або 5 в 1. Ці засоби містять крім хлору альгіцид і коагулянт, тому ефективно справляються з усіма основними проблемами.

Крім дезінфекційних засобів на нашому сайті можна купити хімію Аквадоктор для очищення всіх конструкцій басейну, хімію для зимової консервації вуличного басейну, тестери для визначення рН і рівня хлору.

Якщо сумніваєтеся, який набір хімії для басейну краще купити у вашому випадку, консультанти ВотерЛайн допоможуть підібрати оптимальні засоби у відповідності з наявними проблемами.