Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
559 відгуків
(050) 90-70-666, (097) 90-70-666, (093) 90-70-666

⭐ WaterLine (ВотерЛайн) - інтернет магазин з продажу хімії та аксесуарів для басейнів Київ

+380509070666
+380979070666
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

⭐ WaterLine (ВотерЛайн) - інтернет магазин з продажу хімії та аксесуарів для басейнів Київ

Обладнання, аксесуари і хімія для басейну - WaterLine

Будівництво басейну - завжди технічно складне завдання, а подальша функціональність домашнього або комерційного водойми багато в чому залежить від наявності всіх необхідних компонентів для його експлуатації. Спеціальне обладнання, аксесуари, хімія і накриття допоможуть утримувати басейн в чистоті, забезпечувати його гігієнічність і привабливий зовнішній вигляд. Тільки комплексний і правильний догляд з грамотним підбором спеціальних засобів допоможе забезпечити прозоре сяйво водної гладі і користь для здоров'я людей, що купаються.

Компанія WaterLine спеціалізується на продажу очисної хімії, аксесуарів та обладнання для басейнів. У каталозі представлена ​​продукція перевірених виробників, які гарантують заявлені параметри товарів. Обивателю складно самостійно вибрати і купити необхідні засоби для обслуговування басейну, з нашою допомогою це завдання буде грамотно вирішена.

В каталозі WaterLine можна купити:

 • Аксесуари для догляду за басейном – вакуумні щітки, скребки, поверхневі і донні садки, телескопічні штанги та шланги для водного пилососа, з'єднувальні фітинги, плаваючі поплавці - дозатори, сонячні душі Kokido і AquaViva, а також всі необхідні інструменти;
 • Хімія для басейну - AquaDoctor: регулювання кислотно-лужного балансу рН-мінус або рН-плюс, дезінфек хлором (таблетки, порошок, гранули, рідкий розчин), очищення від водоростей, грибків, цвітіння на основі альгіцид, а також коагулятни і флокулянти для усунення каламутності води.
 • Ручні і роботи - пилососи для прибирання дна;
 • Накритяя – практичные навивочные ролеты, солярная пленка.

Грамотне обслуговування басейну

Кількість власників басейнів в Україні щорічно збільшується. Доступність організації водної чаші на приватній ділянці, популярність водойм в заміських клубах, фітнес-центрах, готелях робить їх дуже затребуваними для домашніх і комерційних цілей. При цьому є особливості, які важливо враховувати в процесі всього періоду експлуатації.

Можна вибрати критий домашній або відкритий вуличний варіант, купити пластиковий або побудувати бетонний басейн. Але без спеціальних процедур після запуску в роботу водна чаша забруднюється, вода зеленіє і мутніє, а напір струменя з форсунок знижується. Щоб басейн служив довго і якісно обладнання необхідно очищати і обслуговувати, проводити спеціальну хімічну обробку води, що гарантує чистоту і естетичність.

Обслуговування басейну варто довіряти тільки фахівцям, а внесення очищувальних засобів виконувати за графіком і в зазначеному дозуванні. В інтернет-магазині WaterLine можна придбати доступну, перевірену хімію для басейну, безпечну для здоров'я при правильному застосуванні. Всі препарати торгових марок AquaDoctor і Chemoform сертифіковані і рекомендовані до застосування в приватних і громадських басейнах.

Часті питання про басейн

✓ Як зробити воду в басейні прозорою?

Для отримання чистої, прозорої води в басейні потрібно додавати засоби для дезінфекції, регулювання рН, альгіцид від водоростей, коагулятни, флокулянти для усунення каламутності.

✓ Як підібрати хімію для басейну?

В арсеналі хімії для басейну виробників AquaDoctor (АкваДоктор) є всі необхідні засоби для догляду за штучною водоймою.

✓ Що таке механічне чищення басейну?

Крім хімічної обробки, необхідна механічна чистка – прибирання басейну. Чистка здійснюється за допомогою пилососа, що підключається шлангом до системи фільтрації, а цей процес вимагає взаємодії з обладнанням для басейну.

✓ Як законсервувати басейн на зиму?

Вуличні басейни щорічно проходять процедуру запуску спочатку сезону (розконсервацію) і підготовку до зими в кінці (консервацію). Щоб законсервувати чашу необхідно злити воду, провести чистку і обслуговування устаткування.