


Фільтраційна установка для басейну Emaux FSP390-SD75 (8 м3/год, D400) | Фільтр для басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Фільтраційна установка для басейну Emaux FSP390-SD75 (8 м3/год, D400)

- Продуктивність: 8 м³/год
- Насос: 0.75 кВт (0.75 к.с.)
- Підключення: перехідники 32/38 мм

УПРАВЛІННІ
вибір режиму
роботи
здійснюється 4-х
позиційним
клапаном

КОНТРОЛЬ
контроль тиску
за допомогою
манометра
високої точності

МАТЕРІАЛИ
фільтр з
високоякісного
поліпропілену,
насос з
термостійкого
пластика й
скловолокна

ДОВГОВІЧНІСТЬ
система стійка до
корозії, впливу
хімії та УФвипромінювання

ПІДКЛЮЧЕННЯ
фільтраційна
установка з
верхнім типом
підключення
Фільтраційна система Emaux FSP390-SD75 - розрахована для механічного очищення домашніх басейнів і СПА, об'ємом до 32 тисячи літрів. Продуктивність моделі становить 8 тисяч л/ год (максимальне значення). Фільтр PЗ90 здійснює очищення води шляхом її прокачування через 35 кілограмів фільтрувального наповнювача (кварцовий або скляний пісок), з фракцією 0.5 - 0.8 мм. Циркуляцію і подачу води на фільтр і назад в басейн забезпечує насос серії SD75, потужністю 0.75 кВт. Верхній тип з'єднання через перехідники 32/38 мм.
Особливості конструкції фільтраційних установок Emaux серії FSP
Корпус фільтрувальної бочки виконаний зі стійкого до корозії та УФ-випромінювання поліпропілену.
Місткість розрахована на максимальний тиск у 2 bar. Максимальна рекомендована температура експлуатації установки складає до +40 °C.
Управління системою забезпечується 4-позиційним вентилем (режим рециркуляції, режим фільтрування, режим консервації на зиму, режим утрамбування наповнювача), який розміщується зверху бака.
Клапан також обладнаний індикаційним відсіком для візуального визначення стану фільтра.

400 мм

засипки:
35 кг

об`єм басейну: 32000 л
Технічні характеристики та основні розміри фільтраційних установок Emaux серії FSP


Розбірна схема фільтраційної установки Emaux серії FSP

"Як на мене, кращі по Києву, приємне обслуговування, підсказали все що потрібно, я задоволенний. Мейнкун у офісі відпадний)))"

“Дуже швидка доставка. Продавець положив в посилку дві маленькі шоколадки, мені дуже приємно. Рекомендую цей магазин!”

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 32 куб. м |
| Діаметр фільтра | 400 мм |
| Завантаження піску | 35 кг |
| Призначення | Домашні басейни |
| Вага, кг | 17.4 |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліпропілен |
| Макс. обсяг обслуговуваного басейну, л. | 32 000 |
| Діаметр фільтра, мм | 400 мм |
| Макс. пропускна здатність, м3/год | 8 |
| Максимальний робочий тиск, Бар | 2 |
| Завантаження піску, кг | 35 |
| Фракція піску, мм | 0.4 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 50 мм |
| Площа фільтра, м2 | 0.1 |
- Ціна: 25 026 ₴












