Які аксесуари необхідно купити для басейну

Кожен басейн потребує регулярного й дбайливого догляду. Тільки тоді штучний ставок залишатиметься комфортним і безпечним місцем для відпочинку. Забезпечити якість прибирання, а також заощаджувати силу та час на збереження певних аксесуарів. Про це піде мова в цій статті.
Очищення басейну, як обов'язкова процедура
Устанований басейн вимагає обов’язкового регулярного обслуговування. Занедбання прибирання може призвести до морських водоростей, неприємного запаху та інших неприємних наслідків. Аксесуари для басейну значно підвищують якість очищення і зменшують кількість прибирання. Прибирання резервуара складається з декількох кроків:
- Очищення поверхні басейну від плавучого сміття;
- Очищення стінок і дна резервуара від нальоту;
- Очищення сходинок та інших поверхонь від вапнякового нальоту;
- знешкоджування води.
Які аксесуари знадобляться для догляду за басейном
Для прибирання потрібні аксесуарські басейни. Серед тих, які бажано завжди мати під рукою, можна сказати:
- Щітки для очищення дна і стін. Вони допомагають очистити поверхню від бруду і щільного нальоту. Якщо підбирати щітки, важливо звернути увагу на її форму. Вона повинна бути зручною для роботи з кутами, швами та вигинами чаші. Крім того, щітку слід очищати обережно, не пошкоджуючи водосховища.
- Дужки. Скребки призначені для того, щоб усунути наліт, якого важко уникнути. Найпоширенішим забрудненням є ватерлінія. Важливо, щоб скребок мав зручні форми, не вислизаючи з рук під час прибирання басейну.
- Телескопічні штани. Це універсальний аксесуар, до якого можна приєднати ручний пилосос, вакуумну щітку, граблі для прибирання листя. Телескопічну шлангу потрібно підбирати з розмірів і глибини басейну. Зазвичай аксесуари виготовляють з легких металів, а також використовують спеціальні фіксатори для виготовлення нових аксесуарів.
- Сачки. Використовуються для збору сміття, що плаває на поверхні і осідає на дно. Для цього використовують спеціальний мішечок, в який скидають зібране сміття, а деякі моделі мають вбудований магніт. Це дає можливість підняти металеві предмети з дна: ключі, монети, заколки.
- Шланги. Аксесуар потрібен, щоб з’єднати воду з підводним пилососом або щіткою. Потрібно звертати увагу на те, щоб шланг мав достатню довжину для периметра басейну.
- Поплавки-дозатори. Це придатне для рівномірного подавання у резервуар дезінфікуючих засобів. Поплавець-дозатор являє собою маленьку ємкість з отворами на корпусі. Вони дозволяють контролювати дозу і витрати реагентів. Для невеликих басейнів вистачить і одного миготника, а для чашок потрібно більше кількох речей.
- Термометри для басейну. Допомогуть контролювати температуру води в басейні. Залежно від виду, ви можете вибрати електронні градуси, плаваючі, рідкі. Термометри потрібні для будь - якого басейну — стаціонарного чи каркасного. Особливо важливий цей прилад, коли в басейні купаються діти.
- Тестери. Вони відповідають за безпеку води у резервуарі. З їх допомогою можна самостійно перевірити рівень хлору і pH. Виробники пропонують таблетовані і цифрові тести.
- З'єднання і переходи. Обов'язково знадобляться для живлення та експлуатації шлангів. Важливо, щоб ці пристосування були виготовлені з якісного безпечного матеріалу, не боялися води, дезінфекційної хімії та ультрафіолетового випромінювання.